YAT & TEKNE TENTESİ YENİLEME

Yat tentesinin, model çeşitliliği, faydalarının çokluğu, yat veya teknenin dış estetiğine kattığı güzellik ile ölçüm ve yapım olarak ustalık gerektiren bir uygulamadır. Tente uygulamasında mutlak surette tekne ve yatlarda keşif ölçümü ve değerlendirmesi yapılması gerekmektedir. Malzeme seçiminde ithal veya yerli malzeme ve renk seçenekleri tarafımızdan önerilerek müşteri ile yapılan değerlendirmeler sonucu kararlaştırılır.

Tentelerde genelde tercih edilen malzeme su geçirmez ve dayanıklı olan sunbrella malzemedir. Aksesuar olarak da tercihe göre çıtçıt veya tenaks kullanılmaktadır. Tente uygulamaları yat ve tekneler için vazgeçilmez unsurlardan biridir. Özellikle kış aylarında marina, çekek alanları ve sahil bölgelerinde bulunan tekneler ve yatlar olumsuz hava koşullarının etkisi nedeniyle farklı teknik ve fonksiyonel kayıplarla karşı karşıya kalmaktadırlar. İşte bu olumsuz etkileri minimize etmek ve yat, yelkenli ve teknelerin tasarımlarına farklı uygulama modelleriyle şık bir görünüm kazandırmak amacıyla tenteler büyük oranda tercih sebebi olmaktadırlar.

Hizmetler:

- Tente Brandası Yenileme

- Taban Halısı Yenileme

(Fiyatlar kullanılacak malzemeye, tekne modeline ve işçilik durumuna göre değişmektedir. Fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.)