1) Nasıl Sipariş Verebilirim?

- Sipariş vermek için mertototente@gmail.com mail adresinden veya 0534 056 5798 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2) Alacağım Malzemeyi Aracıma Siz Uygulayabilirmisiniz?
Evet, alacağınız hazır tente, tente kumaşı ve tente derisi ürünlerinin uygulamasını yapıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3) Kargom Ne Zaman Ulaşır?
Kargonuzun ne zaman ulaşacağı sipariş verdiğiniz ürüne ve adresinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4) Kargo Ücreti Ne Kadar?
Yurtiçi gönderimlerde kargo ücreti, hazır otomobil tenteleri grubunda bulunan ürünlerin fiyatlarına dahildir. Diğer metraj bazında satılan ürünlerin adresinize teslim kargo ücretini bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

5) Ürün & Hizmet Fiyatlarına KDV Dahilmi?
Hayır, alacağınız ürün ve hizmet fiyatlarına fatura kesilmesi durumunda KDV dahil değildir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6) Toplu Siparişlerde İndirim Yapıyormusunuz?
Evet, toplu olarak vereceğiniz siparişlerde indirim yapıyoruz fakat her üründe bu geçerli değil. Toplu alım yapmak istediğiniz ürünü bizimle iletişime geçerek belirtirseniz size fiyat indirimi hakkında detaylı bilgilendirmeyi yapabiliriz.

7) Vinleks Suni Deri & Hakiki Deri Farkları Nelerdir?

Vinleks suni deri olarak adlandırılan malzeme insan yapımı teknoloji ile üretilen bir malzemedir, hakiki deri ise erkek büyük baş hayvanlardan elde edilerek çeşitli işlemlere tabi tutulur ve döşemelik deri halini alır.  Suni deriler Almanya'dan ithal olarak özel getirilmektedir, hakiki deriler ise İtalyan menşeili ürünlerdir. Günümüzde çoğu otomobil firması hakiki deriye oranla daha dayanıklı olması ve düşük maliyeti sebebiyle üretim aşamasında suni deri kullanmaktadır. Kullanım ömrü olarak suni deri ortalama 200.000 - 250.000 km, hakiki deri ise 100.000 - 150.000 km civarında sorunsuz olarak dayanmaktadır. Yapılan işçiliğin derinin kullanım ömrüne doğrudan bir etkisi yoktur, bu rakamlar orijinal fabrika üretimi araçlardada aynı şekildedir.

8) Koltuk Döşemelerinde Parça Değişimi Mümkünmü?

Evet, bütün döşemeyi yenilemek yerine deforme olmuş, yıpranmış veya zarar görmüş olan bölümün parça değişimini yapmaktayız. Parça değişiminde değişilen parçanın koltukların geri kalanıyla renk tonu uyuşmazlığı yaratmaması için geriye kalan bölümlerin boyanmasını tavsiye ediyoruz.

9) Cabrio Tente Kumaşı Yenileme İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Cabrio tente kumaşı yenileme işlemi araçtan araca değişiklik göstermekle birlikte ortalama 5 günde tamamlanmaktadır. Genel olarak aracın tente mekanizmasında herhangi bir problem bulunuyorsa veya diğer ön görülemeyen sebeplerden ötürü bu süreç 1 hafta kadar uzayabilmektedir.