Hazır Dikim Fabrikasyon Tente Kumaşları

Yurt dışından ithal olarak getirilen fabrika dikim ve montaja hazır tente ürünlerimiz orijinal, sıfır kullanılmış ve birinci kalite malzemelerden üretilmiştir. Araç markasına ve modeline göre kullanılan farklı tip malzeme çeşitleri bulunmaktadır fakat seçiminiz doğrultusunda aracınızın fabrikasyon orijinal malzemesi yerine farklı bir tür malzemeden üretilmiş olan tente versiyonlarını da tercih edebilmeniz mümkün.

 

Tentelerin yapımında kullanılan bütün malzemelerin ortak noktası 3 katmanlı, suya dayanıklı, renk solmasına karşı dirençli ve yırtılmaya karşı mukavemetli olmalarıdır. Aralarında ki genel fark kumaşın genel kalitesi, yüzey deseni (görünüşü) ve kalınlığıdır.

 

[!] Fiyatlara kargo ücreti, gümrük vergileri ve montaj ücreti dahildir. Tente mekanizmasında sorun olması, tamir gerekmesi gibi durumlarda montaj işçiliği fiyatı değişebilmektedir.

[!] Alternatif olarak, fiyat açısından daha ekonomik bir şekilde fabrikasyon üretimi yerine aracınızı bize getirmeniz durumunda yurt dışıından ithal ettiğimiz cabrio tente kumaşından aracınızın tente kumaşı dikimini, yenilemesini ve montajını bizzat yapmaktayız.

 

Detaylı fiyat bilgisi, sipariş süreci, uygulama ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Lütfen araç markanızı seçiniz.

(Aracınız aşağıda ki listede bulunmuyorsa bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.)